DevOps na Mainframe

10 July, 2019 12:00 10 min Administrator

DevOps na Mainframe

Organizacje i przedsiębiorstwa na całym świecie – takie jak Twoje – coraz częściej wdrażają metodologie Agile oraz DevOps we wszystkich jednostkach, aby usprawnić rozwój oraz dostarczanie oprogramowania dla komputerów typu mainframe. Sukces tego podejścia wymaga zaangażowania w realizację kilku ważnych celów – między innymi umożliwienia wprowadzania w życie preferowanych doświadczeń programistów, automatyzacji ręcznych procesów w celu zmniejszenia ograniczeń, integracji najlepszych narzędzi w swojej klasie, a także wykorzystywania kluczowych wskaźników efektywności dotyczących jakości, szybkości i skuteczności dostarczania oprogramowania w celu promowania i wdrażania kultury ciągłego doskonalenia.

Compuware pragnie zaprezentować rozwiązanie, które bezpośrednio pomoże w realizacji tych celów:

  • Zaawansowane analizy dostępne w rozwiązaniu zAdviser, łączące różnorodne dane dotyczące wykorzystania ISPW z danymi dotyczącymi kluczowych wskaźników efektywności związanymi z oprogramowaniem, dostarczanymi przez rozwiązanie zAdviser, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć pracę zespołów programistów, a także poznać sposoby na poprawę produktywności programistów oraz uświadomić sobie, jak kod przekłada się na ograniczenia i wymogi systemów.
  • Funkcja ISPW Promotion Analysis, która automatycznie identyfikuje zależności, dzięki czemu można pewnie wdrażać dużą liczbę komponentów.
  • Rozszerzona integracja rozwiązania ISPW z Gitem, poprawiająca doświadczenia programistów poprzez standaryzację praktyk w zakresie CI/CD w całej firmie.
  • Nowe usługi ISPW Sentry dla dostosowanych do potrzeb klienta kompleksowych usług administracyjnych, które zapewniają zdalny dostęp do specjalistów oraz zasobów technicznych dotyczących ISPW, a także sprawdzonych najlepszych praktyk.

Już od niemal pięciu lat firma Compuware dostarcza innowacyjne rozwiązania, które umożliwią przedsiębiorstwom włączenie maszyn klasy mainframe do głównego nurtu ery cyfrowej.

 

Podejście DevOps jest możliwe z komputerami klasy mainframe. Metodologia Agile jest możliwa z komputerami klasy mainframe. Rozwiązania Compuware sprawiają, że stają się rzeczywistością.

Sprawdź także

Zadzwoń +48 22 657 0438

lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Nazywam się
i jestem zainteresowany
Proszę o kontakt pod adresem
lub numerem tel.