O nas

Kim jesteśmy

Firma Omnilogy powstała jako efekt połączenia kompetencji menadżerskich, doradczych i inżynierskich. Jesteśmy zespołem, którego największym kapitałem jest wiedza i praktyczne doświadczenie zgromadzone przy realizacji projektów i wdrożeń u klientów w Europie (Polska, Niemcy, Rosja, Ukraina, Rumunia, Czechy, Węgry, Estonia).
Nasz zespół to ludzie mający w sumie dziesięciolecia doświadczeń w analizie, projektowaniu, budowaniu i dostarczaniu rozwiązań do monitorowania wydajności i jakości sieci oraz aplikacji w przedsiębiorstwach, wsparcia automatyzacji testów oprogramowania oraz analityki i prezentacji danych biznesowych.

Jesteśmy pasjonatami technologii, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomagać klientom w projektowaniu i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań złożonych problemów na styku biznesu i IT w szybko zmieniającym się otoczeniu nowych technologii.

Zdobyte w wielu wdrożeniach doświadczenie pozwala nam na realizację uniwersalnych projektów i implementacji na bazie najlepszych rozwiązań światowych liderów z dziedziny APM/DPM/NPMD, które zaprojektowano z myślą o dynamicznie zmieniających się środowiskach i technologiach.

Wspomagamy biznes i projektantów oprogramowania poprzez rozwój i pomyślne wdrożenia własnego oprogramowania do analizy zachowań użytkowników (User/Customer Experience monitoring, Customer Behavior Analytics) – Omniscopy – oraz analityki i wizualizacji danych biznesowych – Omniflow.

Nasz zespół

Jacek Kujawa, CEO
+48 605 145 215
Tomasz Płoński,APM Leader
+48 504 142 232
Łukasz Miazgowski, UX Leader
+48 531 539 060
Sławomir Michalik,CTO
+48 695 695 259
Zbyszek Cybulski, NPMD Leader
+48 667 695 685
Jakub Polak,Log Analytics Leader
+48 503 081 350

Partnerzy strategiczni

Nasi strategiczni partnerzy technologiczni są notowani przez agencję analityczną Gartner w sektorze liderów (Gartner Magic Quadrant), dzięki czemu nasi klienci otrzymują rozwiązania i wsparcie najwyższej klasy.

Dynatrace to światowy lider w dziedzinie Digital Performance Management (DPM) i Application Performance Management (APM). Rozwiązania Dynatrace bazują na podejściu aktywnym (agentowym) oraz pasywnym (bezagentowym) i zapewniają obsługę zarówno powszechnie stosowanych technologii webowych, jak i technologii występujących w środowiskach korporacyjnych, takich jak Citrix, SAP, Oracle EBS i in.

Viavi Solutions jest światowym liderem w dziedzinie Network Performance Management and Diagnostics (NPMD), oferujący szeroką gamę rozwiązań i produktów do budowania, monitorowania, testowania, analizy i diagnostyki sieci dla różnych segmentów rynku. Omnilogy oferuje rozwiązania z grupy Enterprise and Cloud Performance Management.

Compuware wspiera największe światowe przedsiębiorstwa w osiągnięciach cyfrowej gospodarki, poprzez maksymalizację wartości inwestycji w Mainframe.

W ramach swojego portfela Compuware oferuje rozwiązania przeznaczone m.in. do audytu i analizy aplikacji, debugowania, zarządzania wydajnością, weryfikacji jakości kodu, zwiększaniu produktywności deweloperów oraz grupę rozwiązań z obszaru Data Privacy.

Partnerzy technologiczni

Nasi partnerzy technologiczni dostarczają najwyższej jakości rozwiązania informatyczne. Tworzą innowacyjne produkty oraz technologie wykorzystywane przez jedne z największych organizacji finansowych.

JLupin Software Studio – producent platformy aplikacyjnej nowej generacji – JLupin Next Server, który pozwala na projektowanie i uruchamianie systemów klasy enterprise w architekturze mikroserwisowej. Wyróżnikiem platformy jest jej komplementarność tj. zawiera wszystkie niezbędne elementy do budowy środowiska oraz wysoka wydajność i stabilność działania. Producent, oprócz samej technologii, oferuje usługi konsultacyjne pozwalające na przeprowadzenie transformacji mikroserwisowej zarówno na poziomie technicznym jak i organizacyjnym. Dzięki współpracy i zastosowaniu rozwiązań JLupin klienci znacząco obniżają koszty operacyjne nowych wdrożeń (nawet do 67%), podnoszą produktywność procesu wytwarzania oprogramowania i obniżają TCO dla środowisk mikroserwisowych nawet o 73%.

Partnerzy technologiczni

Partnerzy handlowi

Skontaktuj się z nami

Kontakt