Monitoring wydajności aplikacji

Wgląd w 100% transakcji w twojej aplikacji to podstawa, bez której trudno zrozumieć jej faktyczne działanie zarówno na wysokim poziomie procesów biznesowych, jak i najniższym możliwym poziomie kodu. Dzięki naszym produktom zobaczysz wszystkie warstwy aplikacji, od przeglądarki użytkownika przez komponenty w chmurze, środowiska zwirtualizowane czy zewnętrznych dostawców treści, aż do baz danych. Pozwoli ci to na zrozumienie faktycznej architektury aplikacji i jej wpływu na to, co otrzymuje użytkownik. To z kolei, umożliwi:

 • łatwą identyfikację wąskich gardeł i planowanie optymalizację tam, gdzie przyniesie ona największy efekt;
 • praktyczne i skuteczne zilustrowanie przepływu wszystkich transakcji, w tym wolnych lub obarczonych błędami.

Ale znajomość przepływu transakcji to często za mało. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom zidentyfikujesz problemy użytkowników z wglądem do generującego je kodu aplikacji dla każdej transakcji. Będziesz w stanie:

 • przeanalizować pełne powiązanie działania użytkownika z wydajnością komponentów je obsługujących;
 • zlokalizować i zdiagnozować odpowiedzialny za transakcje kod wykonywany w heterogenicznych, zintegrowanych środowiskach dla każdej operacji wykonanej przez odbiorców Twoich systemów, bez wpływu na ich wydajność.

  Dynatrace, dzięki zastosowaniu opatentowanej technologii PurePath®, pozwala na śledzenie transakcji we wszystkich warstwach, jak również dogłębnie, aż do poziomu kodu źródłowego. Ponadto, każda degradacja wydajności aplikacji jest automatycznie wiązana z logami zapisywanymi przez procesy tej aplikacji. Analityka logów pozwoli na:

  • przeanalizować pełne powiązanie transakcji z wpisami w logach;
  • automatycznie wykrywać potencjalne problemy z wydajnością aplikacji na podstawie treści logów.

  OMNILOGY SP. Z O.O.

  Sheraton Plaza
  ul. Prusa 2
  00-493 Warszawa
  Polska

  KONTAKT