Monitoring full stack

Dynatrace posiada szczególne cechy, które sprawiają, że monitoring jest kompletny i faktycznie pokrywa full stack. Poza śledzeniem 100% transakcji po stronie serwera, bez względu na to gdzie i jak aplikacja została zainstalowana i jakiego stosu technologicznego użyto do jej implementacji, Dynatrace monitoruje end-to-end i dostarcza informacji o:

  • – wszystkich użytkownikach, wszystkich aplikacjach, wszystkich lokacjach;
  • – user experience;
  • – dynamice środowiska aplikacji (chmura, kontenery, mikroserwisy);
  • – wpływie platformy systemowej i sprzętowej na wydajność aplikacji;
  • – zachowaniu transakcji podczas przejścia przez sieć i o jej wpływie na aplikację.

Dynatrace monitoruje nie tylko wszystkie warstwy aplikacji, ale również ich współzależność od siebie i na bazie sztucznej inteligencji oraz uczenia maszynowego, w sposób automatyczny identyfikuje i powiadamia o problemach z aplikacjami zanim jeszcze użytkownicy to odczują. Monitoring transakcji w aplikacji oznacza również przełożenie aktywności prawdziwych użytkowników aplikacji na aktywność po stronie serwera. Dotyczy to wszystkich kanałów (web, mobile), z których korzystają użytkownicy.

End-to-end i full stack oznacza, że Dynatrace widzi nie tylko akcje użytkowników aplikacji, 100% transakcji, kod aplikacji, ale również bazy danych, logi systemowe i aplikacyjne, infrastrukturę i sieć, chmurę i kontenery.

OMNILOGY SP. Z O.O.

Sheraton Plaza
ul. Prusa 2
00-493 Warszawa
Polska

KONTAKT