Automatyzacja procesów CI/CD

Chcesz unowocześnić cykl życia aplikacji i zoptymalizować nakłady przy wydaniu kolejnych wersji. DevOps to nie tylko hasło, wdrażasz tę ideę w życie w twojej organizacji. Nasze rozwiązania pozwolą ci uzyskać konkurencyjną przewagę poprzez:

 • automatyzację analizy testów regresji – porównuj czasy odpowiedzi, różnice w architekturze, wykonywany kod, błędy, wyjątki czy wydajność bazy danych;
 • minimalizację ryzyka wystąpienia błędów już w środowiskach testowych lub w procesie budowy aplikacji – nie czekaj, aż użytkownicy zgłoszą problemy.

Nie musisz ręcznie analizować aplikacji w celu wykrycia problemów. Proponujemy Ci rozwiązanie oparte o sztuczną inteligencję (AI), które na bieżąco przelicza miliony zależności w twoich aplikacjach i błyskawicznie powiadomi Cię, jeżeli w środowisku pojawiają się zagrożenia.

  Zwykła korelacja danych z wielu źródeł we współczesnych środowiskach nie prowadzi do precyzyjnych wniosków. AI wykonuje pełną analizę przyczynowo-skutkową, badając realne zjawiska i rzeczywisty wpływ komponentów na zbierane metryki. Ten poziom wnioskowania i diagnostyki reprezentuje najwyższą, niespotykaną dotąd jakość.

  Więcej o wykorzystaniu sztucznej inteligencji znajdziesz na stronach Dynatrace.

  Source @Dynatrace: Artificial intelligence: Causation-based AI gets to the root cause fast.

  OMNILOGY SP. Z O.O.

  Sheraton Plaza
  ul. Prusa 2
  00-493 Warszawa
  Polska

  KONTAKT