Wgląd w full stack twoich aplikacji

29 January, 2018 12:00 5 min Administrator

Dynatrace zapewnia unikalny wgląd operacyjny za pomocą tylko jednego narzędzia. Uzyskasz pełen monitoring aplikacji i infrastruktury działających także w chmurze. Dowiesz się, jak wydajność aplikacji wpływa na twoich klientów.

 • Monitoruj dane użytkowników, wydajność aplikacji, infrastrukturę i środowisko w chmurze. Wszystkie dane uzyskasz w czasie rzeczywistym.
 • Oprogramowanie Dynatrace automatycznie wykryje wszystkie zależności aplikacji i będzie śledzić transakcje we wszystkich warstwach.
 • Dzięki sztucznej inteligencji rozwiążesz wszystkie problemy z wydajnością lub dostępnością, zanim wpłyną one na twoich klientów.

Analiza wydajności aplikacji dostępna dla pełnego stosu – aż do poziomu pojedynczej transakcji – przez wszystkie warstwy i technologie zastosowane w aplikacji.

Automatycznie odkryjesz wszystkie swoje technologie w jednym miejscu w ciągu kilku minut

W czasie poniżej 5 minut, bez potrzeby ręcznego konfigurowania czegokolwiek, Dynatrace automatycznie wykryje wszystkie technologie, komponenty i zależności między nimi. Jedyne, co musisz zrobić, to zainstalować pojedynczego agenta. Tak, jeden agent na każdym serwerze.

 • Technologia Smartscape automatycznie wykrywa i modeluje całe środowisko sieciowe.
 • Dynatrace wykryje miliardy przyczynowych zależności między stronami internetowymi, aplikacjami, usługami, procesami, hostami, sieciami i infrastrukturą chmury w ciągu kilku minut.
 • Cała topologia twojej aplikacji jest wizualizowana za pomocą interaktywnej infografiki.

Technologia Smartscape pokazuje wszystkie zależności w twojej aplikacji.

Dynatrace automatycznie wykrywa i monitoruje najszerszą gamę technologii w branży

Pełna lista obsługiwanych technologii jest dostępna pod https://www.dynatrace.com/technologies/. Do obsługi wszystkich technologii w stosie twoich aplikacji potrzebny jest tylko jeden agent, OneAgent.
To tylko wybrane, najpopularniejsze technologie. Dynatrace może znacznie więcej.

Dynatrace automatycznie uczy się, jak działa twoja aplikacja

Odkrywając topologię architektury IT, Dynatrace automatycznie uczy się normalnego działania twojego środowiska. Nie trzeba weryfikować progów bazowych dla danych takich jak czas reakcji i kondycja procesora, ani dostosowywać statycznych progów alertów – wszystko to jest obsługiwane automatycznie.

 • Dynatrace automatycznie identyfikuje problemy wydajności dzięki funkcjom samokształcenia.
 • Sztuczna inteligencja (Artificial Intelligence, AI) określi, czy powstała anomalia ma rzeczywisty lub potencjalny wpływ na klientów i przyczyni się do skoncentrowania na problemach, które naprawdę mają znaczenie.
 • Analityka bazująca na Big data automatycznie przeprowadzi analizę przyczynowo-skutkową w celu określenia prawdziwych przyczyn stojących za problemami wydajnościowymi.

Wybierz serwis, aby zobaczyć realizujące go procesy, hosty centra danych i więcej.

Obraz to nie wszystko – klikasz, jeśli chcesz wiedzieć więcej

Złożoność i szybkość zmian w dzisiejszych niezwykle dynamicznych środowiskach są poza ludzkimi możliwościami zarządzania. Dzięki Dynatrace będziesz w stanie zobaczyć i zrozumieć, jak co działa. Aby dowiedzieć się więcej na temat wydajności czy złożoności dowolnego komponentu, wystarczy w niego kliknąć.

 • Dynatrace automatycznie i w locie wykrywa i rozpoznaje zmiany w twoim środowisku IT.
 • Dzięki temu masz zawsze aktualny stan architektury twoich aplikacji w czasie rzeczywistym.
 • Nie potrzebujesz dodatkowych danych, aby mieć pełną informację o złożonych i dynamicznych środowiskach. Ta informacja jest dostępna non stop.

Kliknij w dowolny komponent, aby wyświetlić o nim pełną informację.

Źródło: Dynatrace

Sprawdź także

Zadzwoń +48 22 657 0438

lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Nazywam się
i jestem zainteresowany
Proszę o kontakt pod adresem
lub numerem tel.