Relacja z DevOpsDays Warsaw 2016

25 November, 2016 12:00 5 min Administrator


Omnilogy zostało oficjalnym partnerem DevOpsDays Warsaw 2016 – trzeciej edycji jednej z największych w Europie konferencji zrzeszającej zwolenników nowoczesnego rozwiązania w IT – współpracy między działami rozwoju i eksploatacji oprogramowania.

Zapraszamy do przeczytania relacji z naszej obecności:

Dzień 1

Otwieramy stoisko Omnilogy z ofertą rozwiązań monitorowania firmy Dynatrace. Na stoisku mamy partnerską ofertę firmy JLupin, lekkiego, wydajnego i skalowalnego serwera aplikacji JLupin Next Server dla aplikacji Java bazujących na mikroserwisach i SOA.

Oferta Omnilogy budzi duże zainteresowanie ze strony uczestników konferencji. Dynatrace Application Monitoring cieszy się popularnością, bo oferuje wsparcie nie tylko dla developerów, ale inżynierów testów i zespołów DevOps.

Dzień 2

Zainteresowanie ofertą Omnilogy nie słabnie. W szczególności, że ogłosiliśmy konkurs dla wszystkich uczestników konferencji. Do wygrania jest nie lada nagroda — bezprzewodowy głośnik JBL Charge 2+ — wyjątkowa jakość wśród głośników Bluetooth. A wystarczy tylko poprawnie odpowiedzieć na jedno pytanie.

W panelu popołudniowym, w imieniu Omnilogy, Sebastian Krzyszkowiak prezentuje na głównej sali prezentację “The Pipeline: a Shift from Classic UI-based Job Configuration Tool to a Domain-specific Language”. Przed prezentacją losowanie nagrody w konkursie. Losowanie trochę trwa, bo kilka pierwszych odpowiedzi było nieprawidłowych. W końcu głośnik JBL trafia do uczestniczki konferencji, Katsii z Białorusi. Gratulujemy wygranej!

Duże zainteresowanie ofertą, a w szczególności gadżetami. Gwiazdą gadżetów całej konferencji był rekin Dynatrace — Slow applications bite. Konkurs okazał się trudniejszy, niż się spodziewaliśmy, choć był to test wyboru spośród dwóch odpowiedzi. Liczymy, że przyszłoroczna konferencja będzie jeszcze ciekawsza, a Omnilogy przyciągnie do swojego stoiska jeszcze więcej zainteresowanych.

Sprawdź także

Zadzwoń +48 22 657 0438

lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Nazywam się
i jestem zainteresowany
Proszę o kontakt pod adresem
lub numerem tel.