Compuware – czym jest Autonomous Digital Enterprise (ADE)

9 June, 2020 12:00 5 min Administrator

Compuware – czym jest Autonomous Digital Enterprise (ADE)

Czym jest przedsiębiorstwo typu Autonomous Digital Enterprise (ADE)?

Mówiąc najprościej, ADE jest organizacją stworzoną w taki sposób, aby z powodzeniem poruszać się i odnosić sukcesy w erze cyfrowej dzięki swojej zwinności, zorientowaniu na klienta i praktycznemu spojrzeniu. Jest zbudowana na pięciu zasadach opartych o technologię

1. Wykraczające ponad standard doświadczenie klienta jest kluczowe w warunkach, w których twoja wartość oceniana jest głównie przez pryzmat najnowszej wersji twojej aplikacji. Dzisiejsze najbardziej zwinne aplikacje zapewniają atrakcyjne doświadczenia użytkownika (UX) dzięki swoim wyjątkowym projektom i zintegrowanym mikrousługom. Dla wielu kluczowych zastosowań, dotyczy to również mikrousług działających na komputerach o dużej mocy.

2. Powszechna automatyzacja łączy ze sobą wszystkie elementy całości – zapewniając modele predykcyjne dla rozwiązywania problemów, ułatwiając dzielenie się wiedzą, opracowując i wdrażając aplikację, oraz wiele więcej.

3. Podejście Enterprise DevOps jest niezbędne dla zapewnienia zróżnicowanych doświadczeń klienta. Programiści również są użytkownikami i potrzebują przekonujących doświadczeń programistycznych (DX), które umożliwią im szybkie rozpoczęcie tworzenia aplikacji mobile-to-mainframe.

4. Podejście oparte na danych wraz z modelami predykcyjnymi może pomóc klientom uzyskać szybszą ocenę własnych inwestycji technologicznych oraz lepszy wgląd w ich rozwój, działalność i bezpieczeństwo.

5. Cyberbezpieczeństwo adaptacyjne chroni mainframe przed wystąpieniem luk i zagrożeniami, pozwala przewidzieć ataki zanim nastąpią, oraz przekazuje informacje do Security & Operations na temat lepszej ochrony mainframe’u przed przyszłymi zagrożeniami.

Kiedy nasi klienci są w stanie połączyć wszystkie pięć filarów, stają się prawdziwym przedsiębiorstwem typu Autonomous Digital Enterprise, uzyskując wiele korzyści – szybszy czas wprowadzenia na rynek aplikacji i usług, środowisko będące równie innowacyjne, co bezpieczne, oraz lepszą optymalizację kosztów.

Sprawdź także

Zadzwoń +48 22 657 0438

lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Nazywam się
i jestem zainteresowany
Proszę o kontakt pod adresem
lub numerem tel.