Analiza cyfrowej wydajności w pełnym kontekście

23 January, 2018 12:00 5 min Administrator

Jaki przychód generuje każda z moich aplikacji? Jakie są współczynniki konwersji, bounce rate i co na nie wpływa? Czy zapewniamy SLA dla naszych klientów premium? Odpowiedzi na te i inne pytania wymagają wglądu w każdą transakcję klienta end-to-end.

  • Dynatrace stosuję opatentowaną PurePath Technology® w celu określenia czasów i kontekstu każdej transakcji
  • Monitoring Dynatrace śledzi każdą transakcję poprzez wszystkie warstwy aplikacji i zapewnia wgląd we wszystkie komponenty odpowiedzialne za ich realizację
  • Metryki wydajnościowe dla serwisów, warstw, zależności i czasów pomiędzy warstwami są wyliczane automatycznie w czasie rzeczywistym.

Automatyczne wykrywanie i mapowanie wszystkich aplikacji i przepływów transakcji biznesowych realizowane w sposób ciągły.

Analityka transakcji dostarcza faktów, które wykorzystasz do usprawnienia aplikacji

Poprzez zastosowanie analityki Big data i uczenia maszynowego, Dynatrace dostarcza raportów stworzonych na bazie transakcji biznesowych. Raporty wykorzystuje się do optymalizacji aplikacji:

  • Automatyczne wykrywanie anomalii poprzez wykorzystanie wyników analityki prowadzonej w czasie bliskim rzeczywistemu.
  • Poprawa zachowania aplikacji na podstawie wykrytych wąskich gardeł czasów odpowiedzi, wykorzystania wątków, zapytań do baz danych, złożoności transakcji czy wywołań asynchronicznych.
  • Udostępnianie grupom odbiorców (biznes, operacje i R&D) informacji ogólnej z danymi uzupełniającymi.

Analiza transakcji biznesowych zapewnia pełen wgląd w czasy odpowiedzi, wykorzystanie wątków, zapytania do baz danych i złożoność transakcji.

Diagram przepływu poprzez warstwy aplikacji ilustruje end-to-end wszystkie wywołania usług.

Stack trace pozwala na zrozumienie, jak wywołania usług przekładają się na wykonywalny kod aplikacji.

Przekonaj się, jak wygląda twój Full stack

Dynatrace monitoruje każdą transakcję, począwszy od kliknięcia w przeglądarce poprzez wszystkie warstwy aplikacji aż do infrastruktury – czy to mikroserwisów, kontenerów, czy fizycznej lub wirtualnej w chmurze prywatnej lub publicznej.

  • Śledzenie transakcji biznesowych, wykorzystujące opatentowaną PurePath Technology®, rozpoczyna się już na etapie akcji użytkowników lub danych pochodzących z monitoringu syntetycznego.
  • Wszystkie wywołania usług we wszystkich warstwach twojej aplikacji są monitorowane w powiązaniu z odpowiednimi akcjami użytkownika.
  • Każda transakcja biznesowa jest pokazywana w pełnym kontekście mikroserwisów, kontenerów, infrastruktury i miar wydajności chmury.

Monitoring obejmuje transakcje pochodzące od prawdziwych użytkowników oraz agentów syntetycznych.

Dynatrace to jedyne narzędzie na rynku zapewniające przekrojowy wgląd w full stack aplikacji aż do poziomu mikroserwisów, kontenerów, infrastruktury i chmury.

Źródło: Dynatrace

Sprawdź także

Zadzwoń +48 22 657 0438

lub wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Nazywam się
i jestem zainteresowany
Proszę o kontakt pod adresem
lub numerem tel.