"
Jeśli zdefiniujesz źródło problemu, masz już
prawie jego rozwiązanie
"

Steve Jobs

Kim jesteśmy

Oferujemy rozwiązania dbające o maksymalną wydajność i bezawaryjność aplikacji biznesowych oraz najbardziej rozległych firmowych sieci informatycznych. Monitorujemy, dostarczamy raporty, automatyzujemy testowanie, wykrywamy „słabe ogniwa” infrastruktury IT. Mówimy o niedostatkach jakości narzędzi informatycznych językiem biznesu. Wskazujemy techniczne problemy ograniczające jego efektywność, w tym sprzedaż, satysfakcję klientów czy konkurencyjność rynkową. Mając świadomość tego, że dziś praktycznie nie ma już niecyfrowych przedsiębiorstw.

Łączymy kompetencje doradcze, inżynierskie oraz managerskie, zyskiwane w trakcie kilkudziesięciu lat doświadczeń. Zdobywaliśmy je realizując z powodzeniem złożone projekty wdrożeniowe u europejskich klientów – poza Polską, współpracowaliśmy także z firmami z Niemiec, Estonii, Węgier, Ukrainy czy Rumunii.

DPM (Digital Performance Management) oraz APM (Application Performance Management) to terminy istniejące w naszym słowniku jeszcze zanim zaczęły zdobywać światową popularność i zwracać uwagę biznesu na znaczenie dbałości o wydajność sieci oraz cyfrowych narzędzi. Także dzięki temu, jesteśmy dziś polskim partnerem oraz dostawcą rozwiązań marek stanowiących światową czołówkę w tym obszarze, takich jak Dynatrace czy Viavi Solutions.

Group 78

Nasz zespół

Nasz zespół to ludzie mający w sumie dziesięciolecia doświadczeń w analizie, projektowaniu, budowaniu i dostarczaniu rozwiązań do monitorowania wydajności i jakości sieci oraz aplikacji w przedsiębiorstwach, wsparcia automatyzacji testów oprogramowania analityki i prezentacji danych biznesowych.

Jesteśmy pasjonatami technologii, którzy chcą się dzielić swoją wiedzą i doświadczeniem, aby pomagać klientom w projektowaniu i dostarczaniu kompleksowych rozwiązań złożonych problemów występujących na styku biznesu i IT w szybko zmieniającym się otoczeniu nowych technologii.

Mask group 84
Jacek Kujawa

CEO

Mask group 82
Sławek Michalik

VP

Mask group 83
Marek Walczak

Dyrektor Sprzedaży

Mask group 85
Tomasz Płoński

CTO